Працюємо щодня з 9:00 до 17:00, субота з 10:00 до 15:00, неділя — вихідний

Памятник погибшим в АТО
Краснопольское кладбище, г. Днепр
Заказать услугу
Error!
Error!
Error!
Заказать услугу
Error!
Error!
Error!
Заказать услугу
Error!
Error!
Error!
Заказать услугу
Error!
Error!
Error!
Заказать услугу
Error!
Error!
Error!
О нас
ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА НАШ САЙТ

Пам’ятники з натурального каменю в Дніпропетровську

 

Десь, може, там зустрінемося ми.
Не буде рук — обнімемось крильми.

(Ліна Костенко «Маруся Чурай»)

 

Частіше за все, епітафія на граніті і пам’ять у наших серцях — тільки це залишається від близької для нас людини. І для того, щоб пам’ять не пропала за одне-два покоління, ми ставимо майже вічні гранітні пам’ятники на кладовищі, у місці вічного спочинку. Саме портрет і слова на пам’ятнику розкажуть внукам та правнукам про те, яким був їх давно покійний родич.

Вибір пам’ятника на могилу — дуже відповідальна справа. У наш час ринок ритуальних послуг здатен запропонувати величезний асортимент продукції. Наша компанія знаходиться на цьому ринку вже близько 30 років. І всі ці роки ми шліфуємо свою майстерність виготовлення класичних меморіалів, слідкуємо за новими віяннями в обробці каменю та новими технологіями в надгробних спорудах, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращі варіанти для увічнення дорогої людини.

Пам’ятники за натурального граніту вирізняються високою міцністю і довговічністю, надовго зберігають свій початковий вид, їм не страшні складні погодні умови — пекучі промені сонця, дощі, морози та заметілі. Конструкція крізь роки пронесе вічну безцінну пам’ять про дорогих та близьких людей, на честь яких її спорудили, стане зв’язком між поколіннями.

В багатоетапному процесі з виробництва пам’ятників використовується якісне обладнання, що дозволяє виготовляти пам’ятники на замовлення з граніту будь-якої складності і розмірів. До переваг гранітних пам’ятників можна віднести: легкий догляд, величезна варіація форм і розмірів, довговічність граверних робіт. Частіше за все, використовується граніт (габро) чорного кольору, але, в залежності від вподобань покупця, його можна комбінувати з гранітами сірого та червоного кольорів.

Цінова політика компанії забезпечує доступність гранітних надгробків для широкого загалу замовників. Ви можете підібрати комплекс з натурального каменя не тільки за його естетичними характеристиками, але й у визначеному ціновому діапазоні. Ми цінуємо наших клієнтів. Саме тому, використовуємо виключно якісні матеріали та пропонуємо повний спектр робіт: від створення креслення.ю до виробництва пам’ятника, його оформлення, установки і благоустрою довколишньої території. На всі наші вироби розповсюджується десятирічна гарантія, два роки гарантії дається на роботи.

На сайті є можливість ознайомитись з фото гранітних пам’ятників та комплексів, що були виготовлені нашою компанією. Але це лише невелика частина наших робіт. При замовленні є сенс орієнтуватись не лише на ці фото, адже матеріал, форма і розмір пам’ятника повинні віддзеркалювати характер небіжчика, добре узгоджуватись з його портретом.

Отримати більш детальну інформацію або купити пам’ятник з граніту від виробника у м. Дніпро можливо, звернувшись до нас телефоном або за допомогою електронної пошти. Також ви можете завітати до нас, ознайомитись з матеріалами, зразками граніту, побачити наші роботи і зробити свій вибір.

Наши преимущества
ПАМЯТНИКИ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

Качество и надежность

Комплексные работы

Индивидуальный подход

Широкий выбор форм и вариантов

Как мы работем
СХЕМА РАБОТЫ

Расчет, оформление заказа

Проектирование

Изготовление

Доставка

Монтаж