Працюємо щодня з 9:00 до 17:00, субота з 10:00 до 15:00, неділя – вихідний

Контакти
НАШІ ФІЛІЇ

49006, м. Дніпро, вул. Рабоча, 17
(зупинка трамвая "вул. Кавалерійська")

проїзд трамваєм №11

робочі години:
понеділок-п'ятниця з 9:00 до 17:00;
субота з 10:00 до 15:00;
неділя - вихідний

(097) 50-70-426

Олександр

49000, м. Дніпро,вул. Академіка Образцова, 163
(перехрестя вул. Ак. Образцова и вул. Сухомлинського, навпроти заправки Neftek)

проїзд маршрутними таксі №149, 59 (з пл. Старомостової), 115 (з центру), 42 (Самарівка - Лівобережний-3)

робочі години:
щоденно з 9:00 до 17:00;
неділя - вихідний

(097) 437-69-31

Марина

Як замовити гранітний пам’ятник

Виготовлення пам’ятників з граніту – це особливе творче ремесло, яке вимагає від майстра не тільки вміння красиво і якісно створити конструкцію, але і передати усю біль та смуток, які відчувають родичі від втрати близької людини.

Ми, компанія “Камни dp”, виготовляємо якісні пам’ятники й поминальні комплекси з гранітних матеріалів, а також, надаємо послуги з благоустрою могил і 3D-проектування монументів. Наша фірма успішно працює на ринку ритуальних послуг протягом 25 років. Для виробництва меморіалів, ми використовуємо тільки якісні матеріали та новітні технології. Інноваційні інструменти дозволяють втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею і виконати роботу в найкоротші терміни. Машинна обробка, за допомогою спеціальних верстатів, гарантує стабільну якість, ідеальне шліфування й полірування каменю. Виріб, виготовлений таким методом, є надзвичайно довговічним і надійним. Послуги 3D-проектування та онлайн – конструктор, дозволяють покупцям легко створити макет майбутнього пам’ятника, оцінити гармонійність усіх елементів і внести корективи.

З кожним роком співробітники нашої компанії все більше удосконалюють свої навички ремесла, розробляють нові моделі поминальних плит різної складності та стежать за якістю продукції. Для виготовлення меморіалу, фахівці ретельно виконують кожен етап роботи – від створення ескізу до установки поминальної споруди.
Ми виготовляємо ритуальні вироби тільки з натуральних матеріалів, які характеризуються низьким водопоглинанням і високою морозостійкістю. Для виробництва монументів використовується граніт зеленого, чорного, червоного, і сірого кольорів. Найбільш рідкісний різновид – пам’ятник з зеленого граніту. Конструкція привертає увагу своєю текстурою і незвичним кольором.

На нашому сайті, є можливість ознайомитися з каталогом зразків, раніше виготовлених нашими майстрами. Вибрати виріб можна з галереї або створити власний дизайн меморіалу. Компанія “Камни dp” знаходиться в місті Дніпропетровськ, ви можете приїхати до нас, щоб наочно оглянути асортимент пам’ятників. Ми виготовляємо як недорогі, так і ексклюзивні моделі монументів, з урахуванням всіх побажань клієнтів. За консультацією звертайтеся електронною поштою або по телефону.

Замовити послугу
Error!
Error!
Error!