Працюємо щодня з 9:00 до 18:00, субота з 10:00 до 17:00, неділя – вихідний

Конструктор
РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ПАМ'ЯТНИКА

Можна розрахувати вартість розповсюджених розмірів пам’ятника. Якщо Ви не знайшли необхідний розмір чи комплектацію – зверніться в наші філії і Ваше питання буде обов’язково вирішене. Ми виготовлюємо пам’ятники будь-якої форми та розміру.
Додатково оплачуються:

  1. Художня різка каменю – якщо Ви бажаєте встановити пам’ятник, який по формі відрізняється від прямокутного;
  2. Додаткові художні роботи – якщо Ви бажаєте розмістити якісь малюнки, епітафії чи іншу інформацію крім портрета;
  3. Доставка і встановлення пам’ятника – вартість залежить від розмірів пам’ятника і місцезнаходження кладовища;
  4. Додаткові роботи – демонтаж старого пам’ятника, укладка плитки, установка бордюра і т.п.

Ці пункти розраховуються індивідуально в наших філіях.

Оберіть категорію граніту
  • Граніт вищого гатунку
  • Граніт першого гатунку (економ)
Одинарний чи подвійний пам'ятник?
  • Одинарний
  • Подвійний
На землі буде квітник чи надгробна плита?
  • Квітник
  • Надгробна плита
Вищий сорт+, одинарний
Вищий сорт+, подвійний
Перший+, одинарний
Перший сорт+, подвійний
Результат
Вартість:0грн.

Вартість гранітного пам’ятника

При розрахунку вартості пам’ятника враховується безліч чинників. Свій вплив робить порода і колір каменю, його категорія. При цьому не варто думати, що дешевший камінь буде менш міцним, у будь-якому випадку використання якісних матеріалів – це основа виробництва пам’ятників.
Найбільше позначається на вартості, природно, розмір плити. Саме від розміру плити залежить і розмір тумби, і складність установки пам’ятника на кладовищі.
Враховуючи таку кількість чинників і практично необмежені можливості обробки каменю, неможливо написати програму, яка розраховуватиме вартість будь-якого пам’ятника. Наш конструктор пам’ятників дозволяє вирахувати вартість самих затребуваних пам’ятників, при цьому маючи дуже широкий діапазон цін на вироби. У розрахунках конструктора враховані основна кам’яна плита, тумба під пам’ятник, квітники і надгробні плити. Також у вартість входять художні роботи на камені – портрет і “паспорт”(прізвище, ім’я, по батькові, а також дати). Неврахованою залишається вартість установки – вона залежить як від кладовища, так і від розташування могили на кладовищі, а також від розмірів пам’ятника. Також збільшать ціну додаткові написи і малюнки на камені, художнє різання каменю(хвиля, берізки, трояндочки, т.і.).
Окрім стандартних пам’ятників різних розмірів, нашою специфікацією також є розробка і установка меморіальних комплексів. Вартість таких споруд обчислюється після узгодження усіх деталей, а часто і після створення 3Д-моделі майбутнього меморіалу. На ціну в цьому випадку впливатиме площа поховання (яка найчастіше облаштовується гранітною плиткою або гранітною брущаткою), складність самого пам’ятника (як правило, розробляється якесь цікаве концептуальне рішення, яке необхідно потім реалізувати в камені і зібрати на кладовищі), складність художніх робіт. Індивідуальний дизайн пам’ятника на могилу у будь-якому випадку буде дорожчий, ніж рівний стандартний пам’ятник, але такий монумент виділятиметься на будь-якому кладовищі і точно розповість про небіжчика більше, ніж звичайна безлика плита.
Ви можете замовити гранітний пам’ятник у будь-якій з наших точок продажів. Також є можливість виїзду на кладовище, проведення вимірів і розрахунок вартості пам’ятника за місцем. У будь-якому випадку, не відкладайте дату замовлення на останній момент, особливо якщо ви хочете поставити пам’ятник на кладовищі до дати народження або смерті покійного. Адже на виготовлення вимагається певний час, до того ж при установці слід враховувати і погодні умови, на які ми ніяк не впливаємо. Ви можете подзвонити вже сьогодні і домовитися про зустріч в зручний для вас день.

Замовити послугу
Error!
Error!
Error!