Працюємо щодня з 9:00 до 17:00, субота з 10:00 до 15:00, неділя – вихідний

Статті
НАШ БЛОГ
Цифрові пам’ятники. Написи на надгробних плитах

Написи на надгробних плитах

замовити напис на монументі

Як і будь-яка інша сфера, похоронна індустрія йде в ногу з розвитком меморіальних технологій. Однією з найбільших інновацій стали меморіальні надгробки з QR-кодом. Процес поховання мертвих практично не змінюється протягом уже багатьох століть, але тепер поминальні надгробки можуть зберігати цифрову інформацію про історію життя людей, які залишили цей світ. Нові технології дозволяють не тільки зменшити відстань між сім’ями по всьому світу, а й зберегти спогади про близьких та передати їх майбутнім поколінням.

Інтерактивний «живий» меморіал – це комбінація традиційного гранітного надгробка і новітніх технологій, яка робить відвідування кладовища більш приємним. Інтерактивні надгробні плити дозволяють сім’ям дізнатися більше про своїх близьких, зберігати та ділитися спогадами, залишати повідомлення або записувати історії для людей, які прийшли відвідати померлого. І все, що вам потрібно – це смартфон та безкоштовний додаток, щоб змусити код працювати.
замовити надгробні написи

Новий пам’ятник не надто відрізняються від традиційного. Надгробні плити можуть бути виготовлені з граніту, мармуру або будь-якого іншого каменю. На меморіалі розміщується невеликий QR-код, розміром з поштову марку. Вам потрібно завантажити QR-рідер на свій телефон, потім ви зможете просканувати код на надгробному камені. Він приведе вас до посилання, перейшовши на яке ви зможете отримати доступ до інтерактивної сторінки меморіалу, на якій представлені біографія, гостьова книга, відеоролики та улюблена музика покійного. Тепер діти, внуки та майбутні покоління матимуть можливість відвідати могилу і дізнатися більше про їх предків та сімейну історію.

Для налаштування коду не обов’язково замовляти новий пам’ятник, його можна встановити в будь-який вже існуючий надгробок або інший елемент поминальної конструкції. Нова меморіальна технологія може запропонувати набагато більше, ніж традиційний пам’ятник. Ці меморіали пропонують дивовижне поєднання кам’яної майстерності й передових технологій. Як і раніше, монументи зачаровують складним дизайном та красою міцного граніту або мармуру.

Інший вид – мультимедійні пам’ятники, перший з яких з’явився в Словенії. Меморіал має великий сенсорний екран, на якому можна ознайомитися з біографією покійного, подивитися фотографії та відеоролики. Також, є можливість завантажити будь-який інший контент від красивих епітафій до електронних книг.
замовити напис на могилі
Часом багато хочеться сказати про людину, але резюмувати все життя в декількох рядках може бути дуже складно. Епітафія – це короткий текст в честь покійної людини, який часто гравірується на меморіальних плитах. Біблійний вірш або класична цитата – ідеальний спосіб передати спогади про людину. Пам’ятний напис на надгробку може бути розміром в один-два рядки, мати форму вірша, адресуватися конкретній особі – чоловікові, жінці, батькам або говорити від імені покійного. Сьогодні широкий вибір епітафій дозволяє знайти саме ту, яка найкраще відображає характер людини. Інноваційні пам’ятники з красивим контентом допомагають полегшити відчуття горя і втрати, дозволяючи назавжди зберегти пам’ять про померлого.

Kamni.dp.ua пропонує вам широкий вибір гранітних пам’ятників, щоб вшанувати пам’ять про близьких. Ми створюємо якісні меторіальні комплекси з індивідуальним дизайном, підбираємо та гравіруємо кращі епітафії.

Коментарі
15 жовтня 2017
Роман

Я за новые технологии. Это здорово! Спасибо Вам большое что идете в ногу со временем. И сайт Ваш мне очень нравиться.

Залишіть коментар
Error!
Error!