Працюємо щодня з 9:00 до 17:00, субота з 10:00 до 15:00, неділя – вихідний

Статті
НАШ БЛОГ
Купити гранітний пам’ятник

Покупка гранітних пам’ятників

благоустрій могилПерш ніж придбати пам’ятник для дорогої людини, важливо знати, за якими критеріями потрібно підбирати надгробну плиту на могилу. Залежно від обраного матеріалу, меморіал може простояти на кладовищі десятки років, тому слід уважно розглянути всі можливі матеріали для виготовлення надгробків, а потім визначитися з його формою та декором.

Гранітні пам’ятники вважаються найміцнішими і купуються частіше, ніж інші. Граніт складається з кварцу, плагіоклазу і біотиту, ця комбінація дає можливість каменю легко витримувати будь-які погодні умови, що і робить його найбільш підходящим варіантом для надгробків та пам’ятників. Конструкції з натурального каменю виглядають лаконічно та багато. Існує безліч видів граніту, але ми розглянемо габро, покостівський сірий і токівський червоний граніт.

Габро – гірська порода інтенсивного чорного кольору з темно-сірими та синіми вкрапленнями, яка має полікристалічну структуру і складається з 30-50% кольорових мінералів. Щільність каменю 2,9-3,1 г / см ?, пористість 0,12-2,2%, водопоглинання 0,02-0,7%, опір стиску 80-360 МПа, стираність 0,04-0,5 г / см2. Цей вид граніту має різне родовище, в зв’язку з чим його характеристики можуть відрізнятися. Завдяки універсальному кольору, камінь широко використовується для виготовлення ритуальних конструкцій, а також в різних сферах будівництва. Гірська порода має перший клас радіоактивності, що дозволяє застосовувати її для всіх видів будівельних робіт без обмежень.

памятники для благоустрою могил

Покостівський сірий граніт. Кам’яна порода сірого кольору з яскраво вираженим візерунком. Щільність каменю-2740 кг / м3, зносостійкість – 0.64 г / см2. Натуральний камінь видобувається в Житомирській області, є дуже щільним та важким. Унікальність цього матеріалу полягає в розташуванні гранітних брил, яке дозволяє добувати його великими блоками. Сірий граніт має високу міцність та стійкість кольору. Камінь легко піддається обробці, шліфується майже до дзеркальної поверхні, з нього можна отримати конструкції різної складності. Перший клас радіоактивності гірської породи, як і габро, дає можливість використовувати граніт навіть в приміщеннях.

Токівський червоний граніт – унікальна порода коричнево-червоного кольору з бордовим відтінком, яка видобувається в Дніпропетровській області. Щільність каменю – 2670 кг / м3. Цей вид матеріалу має структуру середньої зернистості. Виразний зовнішній вигляд та характеристики каменю високо цінуються як на вітчизняному, так і на світовому ринку. Червоний граніт часто замовити мемориалзастосовується для виготовлення пам’ятників, елементів архітектури, облаштування вулиць і облицювання будівель. До недоліків можна віднести те, що камінь має звужену сферу застосування, використовується тільки для зовнішнього покриття в зв’язку з другим класом радіоактивності. Токівський граніт добре піддається температурній обробці й шліфуванню, навіть без спеціального догляду може протягом багатьох років зберігати первісний вигляд. Часто можна зустріти меморіальні комплекси та декоративні елементи, де червона гірська порода використовується в комбінації з іншими видами кам’яних матеріалів.

Вартість гранітного пам’ятника залежить від багатьох факторів: розміру стели, складності дизайну, кольору, додаткових декоративних елементів та ступеня полірування. Kamni.dp.ua пропонує широкий вибір пам’ятників з кращих гранітних матеріалів за розумними цінами е ви завжди можете замовити гранітний пам’ятник в Дніпрі. Ми завжди готові надати рекомендації, щоб ви не були розчаровані вибором гранітного виробу.

Залишіть коментар
Error!
Error!