Працюємо щодня з 9:00 до 17:00, субота з 10:00 до 15:00, неділя – вихідний

Статті
НАШ БЛОГ
Оригінальні способи поховання

Оформлення могил на кладовищі

Оформлення могили на кладовищі може здійснюватися різними шляхами. Одні люди віддають перевагу пам’ятникам складної конструкції, бажаючи замовити надпис на пам’ятник, яка буде відображати особистісні якості покійного. Інші приділяють більше уваги благоустрою могили, що ушляхетнює місце поховання та включає установку плитки на могилу, озеленення, спорудження лавок та столиків. Але існують й інші способи поховання, що відрізняються від традиційних, а саме: використання біо-урни, заморожування після смерті, кристалізація. Ці види поховань здійснюються після кремації.

Біо-урна дозволяє стати після смерті одним цілим з природою, ввести людину в природний кругообіг життя. З кожним роком все більше людей віддають перевагу такому способу поховання. Урна є повністю біорозчинною та виготовляється з пресованого торфу, шкаралупи кокоса та целюлози. Вона розділена на два відділення, нижній відсік містить останки людини, а верхній грунт, який сприяє росту рослини. Прах використовується як добриво та об’єднується разом з землею, це дозволяє проростити насіння майбутнього дерева, яке, в свою чергу, стане меморіалом покійного. Посадити можна будь-яке насіння, і як тільки урна буде посаджена, воно почне проростати.

Родичі можуть підібрати той вид дерева, який найкращим чином буде відповідати сутності покійного. Існує також спеціальна урна, яка обладнана датчиками для контролю вологості й температури землі посадженого дерева, використовуючи мобільний додаток. Як тільки дані будуть зібрані, пристрій застосовує алгоритм для їх обробки, приймає рішення та виводить інформацію про необхідні заходи для підтримки життя дерева.

Під кристалізацією розуміється переробка людського праху в дорогоцінні камені. Для створення меморіальних каменів попіл від кремації поміщається в спеціальну камеру та протягом декількох тижнів перебуває під впливом високої температури та тиску. Таким чином попіл кристалізується в діаманти. Потім їх можна помістити в ювелірну прикрасу та завжди носити з собою частинку дорогої людини. Схожий спосіб кристалізації вже довгий час використовується в Південній Кореї. В процесі процедури прах перетворюється в намистини, які фарбуються в різні кольори в залежності від побажань близьких.

Третім способом є кріоніка. Одразу ж після смерті тіло покійного покривають льодом, всі рідини в організмі замінюються спеціальним розчином, який не кристалізується при заморожуванні, і вводяться препарати, які попереджають руйнування клітин. Метод дозволяє сповільнити всі біологічні процеси організму майже до повної їх зупинки. В такому стані тіло може знаходиться практично вічність. У зв’язку з новизною та не достатнім вивченням такий спосіб поховання не широко застосовується.

Залишіть коментар
Error!
Error!