Працюємо щодня з 9:00 до 17:00, субота з 10:00 до 15:00, неділя – вихідний

Статті
НАШ БЛОГ
Кладовища світу

Купити незвичайний пам’ятник на кладовище від компанії “Камни dp”

пам'ятники світу на кладовищі Лондона

Кожна людина, хоча б раз у житті, побувала на кладовищі. Комусь це місце навіює смуток і тугу, а комусь почуття спокою й умиротворення. Існують некрополі, які зачаровують своєю приголомшливою архітектурою. Вони зберігають у собі певну містичну атмосферу, де відчуваєш себе, як в історичному музеї, а в не царстві скорботи й печалі. Якщо ви бажаєте поміркувати про вічне, ознайомитися з культурою іншої країни та подивитися на визначні пам’ятки – не варто обходити стороною таке місце. Багато кладовищ досить знамениті, відвідання деяких з них включно до екскурсійної програми. Цінителям незвичайних витворів мистецтва та архітектури, радимо ознайомитися з переліком красивих некрополів світу.

La Recoleta (Буенос-Айрес) – кладовище знамените своїми різьбленими мавзолеями та мальовничими монументами з мармуру, багато з яких визнано історичними пам’ятками. Кладовище вражає своєю архітектурою, приголомшливою комбінацією різних стилів, які особливо сподобаються фотографам і любителям мистецтва. Некрополь схожий на місто з просторими вуличками й проспектами. Найбільш відомий монумент Еви Перон – першої леді Аргентини.

Highgate (Лондон) оточує безліч високих дерев і польових квітів, не один раз воно слугувало знімальним майданчиком для фільмів. Тут можна ознайомитися з фамільними склепами, складними кам’яними композиціями та побачити монументи Карла Маркса і Джорджа Еліота. Також, безліч разів це місце слугувало натхненням для знаменитого письменника Брема Стокера.

кладовище в Парижі

Pere-Lachaise (Париж) – одне з найбільших кладовищ світу, зберігає могили видатних особистостей, таких як: Мольєр, Оскар Уайльд, Марсель Пруст, Федерік Шопен та інші. Там же, у колумбарії, знайшов свій останній прихисток і наш знаменитий земляк Нестор Махно. У некрополі панує атмосфера тиші й спокою, серед численних вуличок легко можна заблукати.

Cimitirul Vesel (Марамуреш) привертає увагу своїми строкатими фарбами. Кожен пам’ятник прикрашений оригінальним яскравим орнаментом і незвичайною епітафією. Жителі вірять у безсмертя душі та перехід до кращого життя. Кладовище називають справжнім музеєм просто неба, національним туристичним центром.

Існує досить багато незвичайних традицій по захороненню померлих. У деяких країнах Азії поминальні надгробки розташовують на скелях, високо над землею. За повір’ям жителів, гори – це сходи між царством небес і світом людей. У Каїрі місця спочинку складаються з великої кількості фамільних мавзолеїв, які розташовані поруч з житловими будинками. Кількість монументів покійних і чисельність живих людей практично збігається. Некрополь, який ще називають “містом мертвих”, вважається найстарішим у світі.

кладовище Буенос Айрес

В Україні існують свої поховальні традиції. Використовуються різні елементи для декору поминальних плит, які несуть у собі особливий зміст: ангели, свічки, квіти. Навіть форма пам’ятника має велике значення. Сучасні меморіали часто виготовляються з натуральних матеріалів – граніту і мармуру. Особливою популярністю користуються пам’ятники з червоного граніту.

Якщо вас цікавить, де можна замовити пам’ятник на могилу, зверніть увагу на сайт “Камни dp”. Наша компанія виробляє тільки якісні монументи за доступною ціною!

Коментарі
8 вересня 2017
Рита

Чи можна замовити в вас пам*ятник з рваного каменю за своїм проектом?

Залишіть коментар
Error!
Error!