Працюємо щодня з 9:00 до 17:00, субота з 10:00 до 15:00, неділя – вихідний

Статті
НАШ БЛОГ
Епітафії на пам’ятник

Епітафії на пам’ятник в Дніпропетровську

Епітафії – закарбовані на століття написи на пам’ятник, які сотні або тисячі років є частиною похоронного обряду. Письмові записи показують, що пам’ятники були важливою частиною поминальних традицій стародавніх народів. Перші епітафії можна побачити на саркофагах єгипетських фараонів, нерідко зустрічалися такі написи й на надгробках чиновників країн Азії. Багато з цих ранніх народів використовували красиві детальні сцени або панорами, що зображують життя померлих. У Стародавній Греції слово “епітафія” означало поминальну промову, яка лунала в процесі поховання. Завдяки знаті, багато віршів та фраз стали крилатими та поширилися по всьому світу. Виникнення епітафій в давньослов’янській культурі датоване чотирнадцятим століттям, на надгробках вельмож часто описувався родовід та переписувалися заслуги.

У двадцять першому столітті більшість епітафій містять біографічну інформацію про померлого, включаючи ім’я померлого, дату народження та дату смерті. До цієї інформації подеколи додається напис у віршах або прозі. Використання довгих епітафій не надто поширене. Окрім того, їх форма простіша, ніж у написів попередніх століть.

В епітафіях на могилах християн часто згадується ім’я Боже або закликається до заступництва небесних сил над душею померлого, використовуються біблійні рядки. Єврейські надписи часто представлені в традиційному стилі та посилаються на Святе Письмо іудейської віри. Мусульманські епітафії включають ім’я померлого, дати його життя та цитату з Корану.

Написи на надгробних плитах письменників відрізняються особливою незвичністю та красномовністю. Знамениті поети – Шекспір, Лермонтов, Байрон, Пушкін захоплювалися мистецтвом епітафії. На окремих надгробках можна зустріти написи з часткою іронії та сарказму. На відміну від релігійних послань, гумористичні епітафії більше зосереджуються на манері смерті або відносинах з живими.

Підводячи підсумки, з плином часу епітафії перетворилися в короткий текст, який гравірується на могильній плиті померлих людей, і відображає їх особистісні якості або останні слова, які близькі хотіли передати покійному. Створення епітафій стало свого роду мистецтвом та поширилося серед багатьох країн. Таким чином, в наш час майже на кожному меморіалі можна побачити поминальний напис.

Kamni DP пропонує своїм клієнтам великий вибір красивих епітафій. Також ви можете купити у нас меморіали з натуральних матеріалів та скористатися послугами благоустрою могил. Щоб замовити пам’ятник на кладовище ознайомтеся з асортиментом виробів. Наші меморіали простоять не один десяток років.

Залишіть коментар
Error!
Error!